СпортТеніс

Світоліна не залишила шансів представниці Чехії

18:21 14 лют 2019.  596Читайте на: УКРРУС

Українка пробилася в півфінал турніру в Катарі.

Перша ракетка України Еліна Світоліна пробилася в півфінал престижного турніру в катарському місті Доха.

У чвертьфіналі суперницею українки була чеська тенісистка Кароліна Мухова, яка займає 132-е місце у світовому рейтингу WTA.

Світоліна виступала фавориткою матчу і її головним завданням було не допустити недооцінки суперниці.

Перший сет пройшов досить спокійно. Тенісистка з України без проблем брала свої подачі й не особливо напружуватися на чужих. Але в потрібний момент наша спортсменка додала якості грі й перемогла з рахунком 6-4.

У другій партії перевага Світоліної стала більш показовою. Українка грала легко таневимушено. Шансів у Мухової просто не було. У підсумку - 6-2 на користь української тенісистки в другому сеті.

Матч тривав 1 годину і 22 хвилини.

Таким чином, Світоліна вперше в кар'єрі пробилася в півфінал турніру в Катарі, де зіграє з переможницею пари Симона Халеп - Юлія Гергес.