«Шахтар» проявив геройство в поєдинку з німцями

11:26 15 лют 2019.  484Читайте на: УКРРУС

Граючи практично весь матч у меншості, донецький клуб зумів урятувати гру.

У Харкові на ОСК «Металіст» донецький «Шахтар» проводив перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи проти німецького «Айнтрахту».

За рахунок домашніх трибун невелика перевага надавалася українському клубу, але насправді все виявилося трохи інакше.

Початок поєдинку виявився багатим на події. Уже на 6-й Тарас Степаненко заробив жовту картку за фол проти Анте Ребич і привіз небезпечний штрафний біля воріт своєї команди. Футболісти «Айнтрахту» відразу ж скористалися своїм шансом. Мартін Гінтереггер ударом головою замкнув подачу партнера по команді.

Уже в наступній атаці «Шахтар» заробив пенальті, який взявся реалізовувати Марлос. Воротар німецького клубу Кевін Трапп був близький до відбиття удару, але везіння було на боці українців.

А на 11-й хвилині стався ключовий момент поєдинку. Тарас Степаненко отримав другу жовту картку й був видалений з поля. Граючи в меншості, «гірники» перейшли на гру другим номером і до кінця першого тайму моментів біля воріт суперника створити не змогли, тоді як «Айнтрахт» міг кілька разів виходити вперед, але вище за будь-яку хвалу діяв воротар донецького клубу Андрій П'ятов.

На початку другого тайму німецька команда все-таки забила. Точним ударом відзначився Філіп Костич. Після цього «Шахтар» почав активніше намагатися ходити в атаку, адже програш удома практично не залишав шансів на позитивний результат двоматчевого протистояння. І на 67-й хвилині господарі домоглися свого. Гол на свій рахунок записав Тайсон.

Надалі «гірники» закрилися в захисті й зуміли зберегти прийнятний рахунок.

Нічия 2-2 не найкращий результат для української команди, але з огляду на той факт, що «Шахтар» практично весь матч грав у меншості, результат цілком прийнятний. Тепер у гостьовому поєдинку українцям обов'язково треба забивати й бажано не менше двох голів. Упоратися з цим завданням донецькому клубу цілком під силу.