«Шахтар» не мав проблем у матчі з «Олександрією»

20:57 31 лип 2019.  683Читайте на: УКРРУС

Донецький клуб з перемоги розпочав новий сезон чемпіонату України.

В одному з центральних матчів першого туру чемпіонату України «Олександрія» приймала донецький «Шахтар».

З перших хвилин зустрічі гості очікувано заволоділи ініціативою і вже на сьомій хвилині поєдинку заробили право на пенальті, після фолу проти Жуніора Мораеса. Вирок взявся виконувати Марлос, але з його ударом впорався воротар «Олександрії» Юрій Паньків.

«Шахтар» збільшив тиск на ворота суперника, але моментів у підопічних Луїша Каштру було небагато. Найреальніший з них був у Давида Хочолави, який замикав головою подачу зі штрафного, але влучив у штангу.

«Олександрія» зробив ставку на контратаки і в кінцівці тайму зуміла відкрити рахунок. Забитим м'ячем відзначився Максим Третьяков.

На початку другої половини гри донецький клуб відквитав пропущений гол. Тайсон прострілив в штрафний майданчик господарів, а Гліб Бухал зрізав м'яч в свої ворота.

В середині другого тайму перевага гостей втілилася в другий забитий м'яч. Тайсон красивим ударом не залишив шансів Паньківу. А на останніх хвилинах поєдинку Дентіньо встановив остаточний рахунок: 3-1 на користь «Шахтаря».