СпортЄвро-2020

Португалія розгромила Угорщину в матчі Євро-2020

21:39 15 чер 2021.  480Читайте на: УКРРУС

Зустріч, яка проходила в Будапешті, завершилася з рахунком 0: 3.

Збірна Угорщини поступилася Португалії у стартовому матчі групи F, який відбувся в Будапешті на «Пушкаш Арені». Поєдинок завершився з рахунком 0:3. Про це повідомляє Укрінформ.

За десять хвилин до кінця поєдинку угорець Саболч Шен забив м'яч, але він був скасований через офсайд. А на 83-й хвилині Рафаел Геррейро вивів португальців уперед. У наступній атаці чинні чемпіони Європи отримали право на пенальті, який реалізував Кріштіану Роналду. У компенсований час Роналду оформив дубль.

У наступному турі Угорщина зіграє проти Франції. Зустріч відбудеться 19 червня. Стартовий свисток пролунає о 16.00 за київським часом.

Португальці зустрінуться з Німеччиною. Матч відбудеться 19 червня. Стартовий свисток пролунає о 16.00 за київським часом.

Чемпіонат Європи - 2020. Група F

Угорщина - Португалія - 0:2

Голи: 0:1 - Геррейро, 84; 0:2 - Роналду, 87; 0:3 - Роналду, 90.

Відзначимо, що вінгер збірної Португалії Кріштіану Роналду забив два голи у ворота Угорщини в сьогоднішньому матчі.

Роналду зробив це у віці 36 років і 130 днів, ставши таким чином найстаршим автором дубля на чемпіонатах Європи. Португалець побив рекорд українського нападника Андрія Шевченка. Той на Євро-2012 забив два голи Швеції у віці 35 років і 256 днів.