СпортТеніс

Перша ракетка України зупинилася за крок від фіналу престижного турніру

18:24 15 лют 2019.  494Читайте на: УКРРУС

Еліна Світоліна упустила перемогу над румунською тенісисткою.

Українка Еліна Світоліна програла румунській спортсменці Симон Халеп у півфіналі турніру в катарському місті Доха.

Після впевненої перемоги в чвертьфіналі турніру нашу тенісистку очікувало серйозне випробування в особі екс-першої ракетки світу.

Перший сет склався для Світоліної невдало. Українка невпевнено робила подачі, а в підсумку програла партію з рахунком 3-6.

А от у другому сеті ситуація кардинально змінилася. Наша тенісистка зуміла налагодити гру і взяла реванш у румунки з рахунком 6-3.

Доля путівки до фіналу вирішувалася в третій партії. Світоліна продовжувала грати на куражі й повела 4-1. Здавалося, що свого українка не упустить, але Халеп з останніх сил витягла фактично програний матч. Узявши п'ять геймів поспіль, румунка виграла сет з рахунком 6-4, а з ним і весь поєдинок.

Прикра поразка української тенісистки, яка зупинилася за крок до фіналу турніру.

Симон Халеп у фінальному поєдинку зіграє з переможницею пари Еліза Мертенс - Анжелік Кербер.