Спорттеніс

Перша ракетка України вирвала путівку в півфінал престижного турніру

14:37 14 бер 2019.  620Читайте на: УКРРУС

Світоліна зуміла переломити хід поєдинку, який складався невдало.

Еліна Світоліна пробилася в півфінал турніру WTA в американському місті Індіан-Уеллс, повідомляє sportarena.com .

У чвертьфіналі українська тенісистка зустрічалася з представницею Чехії Маркет Вондрушовой.

Поєдинок розпочався для українки не кращим чином. Вона двічі програла свою подачу і поступилася в першому сеті з рахунком 6-4. Однак, в подальшому Світоліна проявила характер і зуміла переломити хід зустрічі. У двох наступних сетах спортсменка з України перемогла з однаковим рахунком 6-4 і пробилася в наступний раунд турніру.

В цілому матч тривав 2 години і 13 хвилин. За цей час Світоліна тричі подала навиліт, допустила одну подвійну помилку і реалізувала шість брейків.

У півфіналі українка зустрінеться з 60-ю ракеткою світу Бьянкой Андрееску з Канади. Поєдинок відбудеться 15 березня.

Нагадаємо, в четвертому раунді турніру Світоліна провела найдовший матч сезону в жіночому тенісі.