СпортТеніс

Перша ракетка України пробилася до чвертьфіналу турніру в Катарі

18:13 13 лют 2019.  727Читайте на: УКРРУС

Еліна Світоліна у важкому матчі обіграла Олену Остапенко.

Українська тенісистка Еліна Світоліна пробилася до чвертьфіналу престижного турніру в катарському місті Доха.

У матчі 1/8 фіналу українці протистояла представниця Латвії Олена Остапенко. Суперниці зустрічалися між собою двічі в кар'єрі й обидва рази перемагала латвійська тенісистка. Тому поєдинок для Світоліної очікувався дуже важкий.

Українка впевнено розпочала зустріч, узявши перші три гейми, але Остапенко відразу ж зуміла зрівняти рахунок. Лише в кінцівці сету Світоліна зуміла дотиснути опонентку й перемогла з рахунком 6-4.

У другій партії тенісистки демонстрували рівну гру, але як і в попередньому сеті, у кінцівці удача посміхнулася українській спортсменці. Рахунок сету - 6-4.

Таким чином, Світоліна вирвала важку перемогу в матчі, який тривав 1 годину і 21 хвилину.

Суперницею українки в чвертьфіналі стане чеська тенісистка Кароліна Мухова, яка займає 132 місце в світовому рейтингу WTA. Без сумніву, Світоліна буде фаворитом матчу, але головне не допустити недооцінки суперника.