Німецький «Шальке» зазнав ганебної поразки в Англії

12:16 13 бер 2019.  667Читайте на: УКРРУС

«Манчестер Сіті» розгромив суперника з великим рахунком.

Англійський «Манчестер Сіті» приймав німецький «Шальке» в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Після домашньої поразки з рахунком 2-3 шанси клубу з Німеччини розцінювалися, як дуже низькі. Перший поєдинок показав, що клас англійської команди на порядок вище, ніж у суперника.

З початку поєдинку господарі рішуче пішли вперед, але довгий час у них не виходило створювати гольові моменти. Ситуація змінилася ближче до середини тайму. Спочатку Серхіо Агуеро пробивав після відмінного прострілу від Рахіма Стерлінга, але німецькі ворота виручила штанга. А через кілька хвилин аргентинець таки забив, реалізувавши пенальті після фолу на Бернарду Сільви. Ще через деякий час Стерлінг і Агуеро розіграли відмінну комбінацію, яку точним ударом завершив аргентинець. А під кінець тайму інтригу остаточно розвіяв Лерой Сані, забивши третій м'яч.

У другому таймі побиття «Шальке» продовжилося. Британський клуб грав на куражі і реалізував практично всі створені моменти. Забитими м'ячами по черзі відзначилися Рахім Стерлінг, Бернарду Сільва, Філ Фоден і Габріел Жезус.

Підсумковий рахунок поєдинку 7-0 на користь «Манчестер Сіті» і британці впевнено виходять до чвертьфіналу турніру. А «Шальке» підтвердив той факт, що команда знаходиться в глибокій кризі. Німецькі футболісти виявилися зовсім не готовими до Ліги чемпіонів і тепер зосередяться на боротьбі за виживання в Бундеслізі.