ЧеркасиВсеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч

На Черкащині розпочато районні першості шкільних ліг

14:30 03 кві 2024.  128Читайте на: УКРРУС

У Черкаській області дали старт третьому етапу національних змагань «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». 445 команд тепер змагаються за першість району.

Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець, повідомляє пресслужба ОДА.

Як він нагадав, традиційно команди виборюють перемогу у 5 видах спорту: футзалі, волейболі, баскетболі, черлідингу та спортивному орієнтуванню.

"У районному етапі змагань боротьба стала ще запеклішою, – зауважив Ігор Табурець. – А емоції – яскравішими. Перші фінали сьогодні провели в Черкаському районі. Тут змагалися волейболісти. Команди із завзяттям виборювали перемогу. Наполегливо, майстерно, сильно. Продовжуємо вболівати та підтримувати наших учасників".

За результатами районного фіналу із волейболу першість за юнаками Смілянської школи №11 та дівчатами Канівської школи №1. Далі на переможців чекає обласний етап змагань.

А як пройшли змагання ІІІ етапу змагань із волейболу  в Черкаському районі –  у відео:

Нагадаємо, Черкащина долучилася до наймасштабнішого шкільного спортивного руху. Область стала одним із 20-ти регіонів, які беруть участь у проекті “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”.

Фото та відео: пресслужба ОДА.