СпортФутбол

Молодіжна збірна України героїчно пробилася у фінал чемпіонату світу

20:29 11 чер 2019.  955Читайте на: УКРРУС

Підопічні Олександра Петракова продовжують дивувати футбольний світ.

У півфіналі молодіжного чемпіонату світу збірна України (U-20) зустрічалася з командою Італії.

Підопічні Олександра Петракова дуже спокійно почали гру і не поспішали форсувати події на полі.

Було видно, що обидві збірні побоюються один одного і чекають помилки від суперника.

Перший більш-менш гострий момент в матчі виник у збірної України лише в кінцівці тайму. Булеца пробивав низом зі штрафного, але воротар італійців виручив свою команду.

З початку другої половини гри наші суперники заграли більш активно і були близькі до забитого м'яча, але Лунін виручив Україну.

Надалі італійці продовжували володіти ініціативою, але пропустили контратаку від підопічних Петракова. Конопля відмінно прострілив в штрафний майданчик суперника і Булеца з декількох метрів розстріляв ворота збірної Італії.

Буквально через кілька хвилин Супряга мав відмінний шанс збільшити перевагу, але не зумів реалізувати вихід один на один.

На 80-й хвилині справи у збірної України погіршилися. За другу жовту картку з поля був видалений Денис Попов і залишок поєдинку наша команда діяла в меншості.

Італійці кинулися на останній штурм і на другій компенсованій хвилині зуміли забити. Однак на допомогу Україні прийшла система відеоповторів, яка показала, що в момент взяття воріт Скамакка порушив правила проти Бондаря.

Таким чином, підопічні Олександра Петракова перемогли з рахунком 1-0 і вперше в історії зіграють у фіналі чемпіонату світу! Браво!