Молодий італієць витягнув на своїх плечах матч Ліги чемпіонів

11:49 13 лют 2019.  641Читайте на: УКРРУС

Два голи 19-річного гравця принесли перемогу римській «Ромі».

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів італійська «Рома» приймала португальський «Порту».

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Команди довго контролювали м'яч, але з мінімумом небезпечних епізодів.

Перший момент виник біля воріт гостей. Брайан Крістанте пробивав з-за меж штрафного майданчика після помилки воротаря Ікера Касільяса, але голкіпер виправив свою помилку, упевнено піймавши м'яч. Буквально в наступній атаці португальці могли відповісти своїм забитим голом, але вище усіляких похвал зіграв воротар «Роми» Антоніо Міранте. Під кінець тайму найнебезпечніший момент упустив нападник римської команди Едін Джеко. Після його удару м'яч влучив у штангу.

Другий тайм почався з атак господарів, які втратили кілька можливостей відкрити рахунок. Надалі команди знову заспокоїли гру й на полі відбувалося мало цікавого аж до середини тайму.

А на 70-й хвилині матчу настав момент тріумфу 19-річного півзахисника "Роми" Ніколо Заніоло. Молодий талант відкрив рахунок у поєдинку після передачі Едіна Джеко. А ще через сім хвилин Заніоло оформив дубль, добивши м'яч після удару того ж Джеко.

Португальці відразу ж пішли в атаку й зуміли відіграти один м'яч. Точним ударом відзначився Адріано. На цьому всі події в поєдинку закінчилися й італійський клуб довів гру до переможного кінця. 2-1 на користь «Роми».

Поєдинок у відповідь цих команд обіцяє бути дуже цікавим. Незважаючи на поразку, «Порту» забив найважливіший гостьовий гол, який залишає португальцям гарні шанси на вихід в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.