За кордономТеракт

Матч Бельгії та Швеції перервали через вбивство ісламістом двох фанатів (відео)

03:30 17 жов 2023.  548Читайте на: УКРРУС

Злочинець втік з місця події на скутері.

Матч кваліфікації до чемпіонату Європи між збірними Бельгії та Швеції було скасовано через стрілянину в Брюсселі, в результаті якої загинули два шведські вболівальники. Про це пише Reuters.

За даними агентства, інцидент стався увечері до початку гри. Злочинець втік із місця події.

Влада Бельгії підвищила рівень терористичної загрози до максимальної після атаки на громадян Швеції.

Футболісти Бельгії та Швеції відіграли перший тайм з рахунком 1:1 та пішли на перерву. Після перерви гравці не вийшли на поле. Пізніше з'ясувалося, що гравці збірної Швеції після того, як дізналися про теракт, відмовилися продовжити матч з бельгійцями.

Один із очевидців зняв на відео, як чоловік у помаранчевому плащі та білому шоломі зі зброєю в руках сідає на скутер та їде. Цей чоловік нібито спочатку застрелив когось у під'їзді, а згодом вистрілив у двох людей у таксі, пише видання. За словами деяких очевидців, злочинець кричав «Аллах акбар».

Також у мережі з'явилося відео, де у прямій трансляції чоловік представився Слайємом Слума і сказав, що помстився за мусульман, які вмирають за релігію.

Він поділився фото зруйнованої Гази, а раніше написав у своїх соціальних мережах про мусульманську дитину, яку зарізали в Чикаго перед цим. Він заявив, що якби загиблий хлопчик був християнином, його вбивство визнали б тероризмом, а не жорстоким злочином.