«Манчестер Сіті» здобув сумну перемогу в фіналі Кубка англійської ліги

10:52 25 лют 2019.  719Читайте на: УКРРУС

Чемпіони Англії обіграли лондонський «Челсі» в нудному матчі.

У фіналі Кубка англійської ліги зустрічалися «Манчестер Сіті» і «Челсі».

Головний тренер лондонського клубу здивував стартовим складом, вирішивши зіграти без номінальних нападників. У той же час, його опонент Хосеп Гвардьола випустив на поле всіх найсильніших гравців, включаючи українця Олександра Зінченка, який закрив позицію лівого захисника.

Команди почали гру в дуже акуратною манері, що не дивно, з огляду на високу значимість поєдинку. Глядачі відверто нудьгували до середини першого тайму, після чого «Манчестер Сіті» створив перший гострий епізод в матчі, проте Серхіо Агуеро не влучив по воротах суперника.

Надалі гра проходила з невеликою перевагою підопічних Гвардіоли, але до небезпечних моментів справа так і не дійшла.

Друга половина матчу практично не відрізнялася від першої. Обидві команди довго володіли м'ячем, але загострювати гру не ризикували, чекаючи помилки від суперника. З усіх подій другого тайму можна виділити епізод за участю Серхіо Агуеро, який забив гол, але арбітр відмінив взяття воріт через офсайд. У «Челсі» найреальнішу нагоду забити втратив Нгола Канте, який не влучив по воротах суперника з вигідної ситуації.

Основний час матчу закінчився з рахунком 0-0, тому командам довелося грати два додаткові тайми по 15 хвилин.

Суперники порядком втомилися і глядачі так і не побачили загострень до кінця матчу, а доля поєдинку вирішувалася в серії пенальті, де точнішими виявилися футболісти «Манчестер Сіті».

Таким чином, підопічні Хосепа Гвардіоли другий рік поспіль стали володарями Кубка англійської ліги і тепер зосередяться в боротьбі за чемпіонство.