Люксембург - Україна. Онлайн-репортаж

20:07 25 бер 2019.  1289Читайте на: УКРРУС

Відбір на чемпіонат Європи-2020. Початок о 21.45 (оновлюється).

Збірна України проведе поєдинок другого туру відбіркового циклу чемпіонату Європи-2020 проти Люксембургу. Матч відбудеться на стадіоні «Жозі Бартель».

Після вдалого результату в поєдинку проти Португалії, українські вболівальники чекають від своєї команди тільки перемоги. Без сумніву, підопічні Андрія Шевченка будуть явними фаворитами зустрічі, проте легкої гри не очікується.

Люксембург здивував футбольну Європу кілька днів тому, обігравши на своєму полі збірну Литви з рахунком 2-1. Таким чином, команда маленької країни підійшла до цього матчу в статусі лідера групи.

На жаль, нашу збірну не обійшли кадрові втрати напередодні поєдинку. Через травми зустріч пропустять півзахисник «Шахтаря» Марлос (з великою часткою ймовірності, його замінить Віктор Циганков) та нападник турецького «Кайсеріспор» Артем Кравець.

Крім того, на передматчевій прес-конференції Андрій Шевченко обіцяв ротацію складу, оскільки деякі гравці не встигли відновитися після матчу з Португалією.

Головне завдання для українців - подолання масованої оборони соперніка.Люксембург показав, що вміє добре захищатися, а ось напад нашої команди абсолютно не вразило в поєдинку з португальцями. Багато питань викликає погана форма Євгена Коноплянки, на якого традиційно покладають великі надії.

Незважаючи на всі проблеми, українські футболісти сьогодні зобов'язані перемагати. Втрачати важливі очки просто не можна.

Крім того, у збірної України очікується серйозна підтримка з боку уболівальників. На стадіоні «Жозі Бартель», який розрахований на 8 тисяч місць, нашу команду будуть підтримувати більше тисячі фанатів.

У своїй історії команди зустрічалися між собою три рази і кожен раз перемагали українці з однаковим рахунком 3-0.

Стартові склади команд:

Люксембург: Моріс - Янс, Шано, Мальгет, Карлсон - Родрігес, Баррейру Мартінш, К. Мартінс, О. Тілль - В. Тілль, Тюрпель.

Україна: Пятов - Бутко, Бурда, Матвієнко, Миколенко - Малиновський, Зінченко, Безус - Циганков, Коноплянка - Мораес.

Головний арбітр: Маттіас Гестраніус (Німеччина).

Матч розпочався!

1 - Перший удар у нашої збірної. Циганков виконав навіс з правого флангу, після чого пробивав головою Жуніор Мораес, але м'яч пролетів повз ворота.

6 - Українці очікувано захопили ініціативу з перших хвилин, але Люксембург не збирається відсиджуватися в обороні. При першій же можливості намагаються втекти в контратаку господарі. Потрібно дотримуватися граничної уважність нашим футболістам.

11 - Небезпечний штрафний заробили підопічні Шевченка, але після навісу з правого флангу захисники господарів винесли м'яч.

12 - Миколенко непогано прорвався по лівому флангу і віддав тонкий пас на Коноплянку, але півзахисник "Шальке" не зрозумів задумки партнера і не пішов на м'яч.

17 - Українці довго контролюють м'яч на підступах до штрафного суперника, але загострити гру поки не вдається.

24 - Кутовий у збірної України. Коноплянка зробив навіс в штрафну площу, але воротар Люксембургу Моріс забрав м'яч у руки.

27 - Гості продовжують володіти ініціативою, але дуже велика кількість браку в атакуючих діях нашої команди. По справжньому небезпечних моментів біля збірної України сьогодні поки не було.

31 - Найнебезпечніший штрафний заробляють українці. Малиновського збили практично на лінії штрафного майданчика. Це може бути шанс!

32 - Коноплянка цілив у верхній кут, але його удару зовсім трохи не вистачило точності.

34 - Неймовірно! Люксембург забиває! Тіль прострілив з правого флангу і м'яч від Бутко відскочив до Тюрпелю, який розстріляв порожні ворота українців.

37 - Ех! Віктор Циганков випередив голкіпера після навісу з лівого флангу, але не влучив у площину воріт. Могли забивати наші хлопці.

40 - ГОЛ! Забиває збірна України! Зінченко відмінним пасом вивів на ударну позицію Циганкова, а півзахисник "Динамо" переграв голкіпера в ближньому бою!

44 - Активізувалися підопічні Шевченка після забитого гола, проте не вистачає останнього пасу нашій команді.

45 - Баррейру Мартінш отримав першу жовту картку в матчі за фол проти Малиновського.

Арбітр дає свисток про закінчення першого тайму. Команди йдуть на перерву за рахунку 1-1. Величезні проблеми відчувають українці з масованої обороною суперника, до того ж був пропущений зовсім необов'язковий м'яч. Є над чим замислитися Шевченко під час паузи.

Перерва.

Гра поновилася!

49 - Господарі пішли вперед з початком другого тайму і заробили три кутових поспіль, останній з яких закінчився небезпечним ударом Тилля в дальній кут. М'яч пролетів повз ворота.

52 - Циганков обрізався на половині поля суперника і Люксембургу вдалося організувати гостру контратаку, але Матвієнко в останній момент завадив пробити Тюрпелю.

55 - Мораес пробивав по воротах суперника після подачі з кутового, але м'яч пройшов повз дальню штангу.

58 - Закрили господарів на їх половині поля українці, але моментів, як і раніше немає.

61 - Родрігес пробивав з дальньої дистанції, але м'яч пролетів над воротами Андрія П'ятова.

62 - Мальгет збиває Мораеса на лінії штрафного майданчика і отримує жовту картку. Небезпечний штрафний для нашої збірної.

63 - Коноплянка виконував удар на техніку, але пробив вище воріт.

64 - Перше попередження в українців. Бутко грубо зіграв проти Шано.

65 - Заміна у збірної України. Замість Безуса на поле виходить Роман Яремчук. Підсилює Шевченко лінію нападу.

68 - Хороший момент у нашої команди. Циганков віддав відмінний пас на Мораеса, який цілив у дальній кут, але м'яч пролетів повз ворота.

72 - Виконали кутовий українці, але безрезультатно. Захисники Люксембургу винесли м'яч.

73 - Заміна у господарів. Замість Венсана Тилля на поле виходить Стефано Бенсі.

75 - Варто зазначити, що збірна України сьогодні начисто програє верхову боротьбу суперникові.

77 - На доказ цього, Жерсон Родрігес пробивав головою після подачі з кутового, але м'яч пройшов над поперечиною.

79 - Коноплянка увірвався в штрафний майданчик суперника і пробивав по воротах, але воротар Люксембургу виручив команду.

79 - Заміна у збірної України. Караваєв поміняв Бутко.

81 - Малиновський пробивав по воротах суперника з 25-ти метрів. Дуже не точно.

85 - Коноплянка в фірмовому стилі змістився з флангу в центр і пробив по воротах, але воротар Моріс знову на висоті.

87 - Остання заміна у збірної України. Караваєв отримує травму через кілька хвилин після виходу. Замість нього вийшов Віталій Буяльський.

90 - Люксембург міг забити другий м'яч, але Олів'є Тілль з близької відстані не влучив у площину воріт.

90 + 2 - Дік Карлсон отримує жовту картку за фол проти Буяльського.

90 + 3 - ГОООООООЛ !!!! Неймовірно, але Жерсон Родрігес на останній хвилині зрізає м'яч у свої ворота після навісу з правого флангу від Коноплянки !!!

Усе! Звучить фінальний свисток! Збірна України вириває перемогу у Люксембургу з рахунком 2-1 на останній хвилині матчу, завдяки автоголу Родрігеса.

Будемо відверті, підопічним Андрія Шевченка дуже пощастило, але щастить сильнішим!