Лондонський «Челсі» осоромився в Манчестері

10:02 11 лют 2019.  773Читайте на: УКРРУС

«Манчестер Сіті» розгромив «Челсі» в центральному матчі чемпіонату Англії.

У центральному матчі 27-го туру чемпіонату Англії «Манчестер Сіті» приймав лондонський «Челсі».

Команда Жузепа Гвардіоли в останніх матчах показала хорошу форму і вважалася фаворитом у поєдинку. Але легкої прогулянки для господарів не очікувалося, адже «Челсі» веде боротьбу за зону Ліги чемпіонів і, за великим рахунком, кожне очко для гостей зараз на вагу золота.

Гвардіола здивував стартовим складом, випустивши на поле українця Олександра Зінченка. Для футболіста це був лише четвертий вихід в основі в нинішньому сезоні чемпіонату Англії. Але як показала гра, українець повністю виправдав довіру тренера.

Поєдинок розпочався зі швидкого голу у виконанні господарів. «Челсі» провалилися на лівому фланзі оборони, чим миттєво скористався Бернарду Сілва. Португалець зробив хороший навіс у штрафний майданчик, де Рахім Стерлінг точним ударом відкрив рахунок у матчі.

Уже за кілька хвилин мав забивати Агуеро, але з кількох метрів він не влучив у порожні ворота. Як показала гра, цей промах лише розлютив аргентинця й надалі він був кращим на полі.

На 13-й хвилині «Манчестер Сіті» забив другий м'яч. Зінченко пройшов лівим флангом і віддав пас Агуеро, який красивим дальнім ударом забив свій перший гол у матчі.

Ще через кілька хвилин аргентинець оформив дубль. Агуеро скористався плутаниною на штрафному майданчику «Челсі» і вразив ворота суперника. А на 24-й хвилині гра фактично була завершена. Ілкай Гюндоган дальнім ударом забив четвертий м'яч для господарів.

Пропустивши чотири м'ячі за перші 24 хвилини гри, гості просто перестали грати. З усіх моментів у «Челсі» запам'ятався лише дальній удар у виконанні Гонсала Ігуаїна, з яким упорався воротар господарів Едерсон.

Другий тайм поєдинку перетворився на порожню формальність. Проте варто відзначити хет-трик Серхіо Агуеро, який він оформив на 56-й хвилині, реалізувавши пенальті. А завершив побиття «Челсі» Рахім Стерлінг, замкнувши простріл у виконанні Олександра Зінченка.

Отже, «Манчестер Сіті» несподівано розгромив «Челсі» з рахунком 6-0 і вийшов на перше місце чемпіонату Англії. Команда Гвардіоли має однакову кількість очок з «Ліверпулем», але в підопічних Юргена Клоппа є гра в запасі.

У свою чергу, «Челсі» посів шосте місце та відстає від зони Ліги чемпіонів на одне очко. Однак з огляду на якість гри, яку демонструють лондонці, їм буде дуже важко в боротьбі із «Манчестер Юнайтед» і «Арсеналом».