«Ліон» вигнав «Шахтаря» з Ліги чемпіонів

10:41 13 гру 2018.  657Читайте на: УКРРУС

Украінська команда втратила перемогу у вирішальному матчі.

У Києві на НСК «Олімпійський» відбувся матч шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів між «Шахтарем» і французьким «Ліоном».

У цьому поєдинку обидва клуби розіграли єдину, що залишилася путівку до наступного етапу турніру.

Українців влаштовувала тільки перемога, в разі нічиєї чи поразки, далі проходив французький клуб.

Початок зустрічі був трохи затриманий через те, що на поле полетіли фаєри, а також невідомі фанати вивісили банер з написом «Шахтар, вам тут не раді».

Нагадаємо, матч був перенесений з Харкова до Києва, в зв'язку з введенням воєнного стану в ряді регіонів України.

Варто відзначити погодні умови, при яких довелося грати командам. Протягом усієї зустрічі в Києві йшов сильний снігопад.

Це позначилося на якості гри. У складі обох команд багато технічних футболістів, які втрачають свої переваги при поганій погоді.

Гра проходила в повільному темпі, з великою кількістю браку.

Перший момент у матчі створили гості: нападник «Ліона» Траоре не зумів реалізувати вихід один на один з воротарем «Шахтаря».

А вже в наступній атаці українці відкрили рахунок. Жуніор Мораес відгукнувся на передачу Ісмаїлі і точним ударом вивів свою команду вперед.

Французька команда активізувалася, але до кінця першого тайму забити не змогла.

Друга половина гри пройшла під повною перевагою «Ліона». Донецькі футболісти намагалися налагодити контратакуючу гру, проте так і не змогли пристосуватися до поганого газону.

На 65-й хвилині французи зуміли забити бажаний гол. Красивим ударом відзначився Набіл Фекір.

«Гірники» зробили спробу вирвати потрібну перемогу, проте так і не зуміли створити небезпечні моменти біля воріт суперника.

У підсумку нічия 1-1, в результаті якої «Ліон» відправився в наступний раунд Ліги чемпіонів, а «Шахтар» вилетів в Лігу Європи.

Заставочне фото: УНІАН