Ключовий футболіст «Реала» отримав серйозну травму і може пропустити наступний сезон

14:42 24 лип 2019.  540Читайте на: УКРРУС

Первинне обстеження показало у гравця розрив хрестоподібної зв'язки коліна.

Півзахисник мадридського «Реала» Маркос Асенсио отримав серйозну травму в матчі Міжнародного кубка чемпіонів проти лондонського «Арсеналу», повідомляє Marca.

Гравець вийшов на заміну після перерви і встиг відзначитися забитим м'ячем, але в середині тайму був змушений покинути поле через пошкодження.

Первинне обстеження показало, що у футболіста розрив хрестоподібної зв'язки лівого коліна. При такій травмі Асенсио може пропустити 8-9 місяців.

«Ми дуже стурбовані травмою Асенсио. Зараз він знаходиться в лікарні і проходить повноцінне обстеження, але прогнози не дуже хороші. Це найгірше, що могло статися з нашою командою », - заявив головний тренер« Реала »Зінедін Зідан.

Відзначимо, в минулому сезоні Асенсио провів 42 матчі в складі мадридського клубу, в яких забив шість голів і віддав сім результативних передач.