Київське «Динамо» вирвало необхідний результат у Греції

09:44 15 лют 2019.  624Читайте на: УКРРУС

Два голи на виїзді зробили українців фаворитами поєдинку.

У матчі 1/16 фіналу Ліги Європи київське «Динамо» приїхало в гості до грецького «Олімпіакоса».

Для українського клубу це був перший матч після зимової перерви, тоді як чемпіонат Греції в самому розпалі. Відсутність ігрового тонусу в киян було єдиною перевагою «Олімпіакоса». За інших компонентів команди приблизно рівні за класом, тому було складно визначити фаворита.

Головний тренер киян дещо здивував виходом в основі іспанця Франа Соля. Нагадаємо, нападник став новачком «Динамо» в зимове трансферне вікно й для нього це був дебют в основній команді.

З перших хвилин поєдинку господарі заволоділи перевагою та зуміли забити швидкий гол. Костас Фортуніс вивів на ударну позицію Ахмеда Хассана, який точним пострілом відкрив рахунок у матчі. Кияни явно не очікували такого початку й виглядали дуже розгублено, тоді як «Олімпіакос» на куражі полетів уперед і кілька разів був близький до збільшення рахунку.

«Динамо» вистояло під натиском суперника та на 27-й хвилині зуміло забити гол. Томаш Кендзьора віддав точний пас на Віталія Буяльського, який не залишив шансів воротареві суперника. Після забитого м'яча кияни провели кілька небезпечних атак, але до ударів по воротах справа так і не дійшла. А ось господарі зуміли відзначитися вдруге: забитий м'яч на рахунку Жила Діаша.

У другому таймі «Динамо» заграло на порядок активніше. Кияни зуміли налагодити контроль м'яча, а з ним з'явилися моменти біля воріт суперника. Зрівнювати рахунок могли Шапаренко, Вербич і Циганков, проте їхнім ударам не вистачало точності, або відмінну реакцію демонстрував воротар грецької команди Жозе Са. «Олімпіакос» також міг збільшувати перевагу, але не вийшло.

І все-таки останнє слово в поєдинку залишилося за «Динамо». Кияни великими силами пішли вперед, сподіваючись урятувати матч, і їм це вдалося. На 89-й хвилині Вербич за допомогою рикошету вразив ворота суперника.

Отже, матч закінчився внічию 2-2, що є дуже хорошим результатом для київського клубу. Адже завдяки двом гостьовим голам у домашній зустрічі «Динамо» може грати за рахунком, а ось «Олімпіакосу» обов'язково потрібно йти вперед і забивати гол. Однак якістю гри українці не змогли порадувати. Команда явно не в кращій формі і, варто визнати, підопічним Хацкевича в деяких моментах явно пощастило. У «Динамо» є тиждень, щоб виправити всі прорахунки й порадувати власних уболівальників.