«Інгулець» сенсаційно пробився до фіналу Кубка України

18:05 17 кві 2019.  674Читайте на: УКРРУС

Команда з Кропивницької області створила справжнє диво.

Представник Першої ліги «Інгулець» з селища Петрове на рідному стадіоні приймав луганську «Зорю» в півфінальному матчі Кубка України.

Команда з Кропивницької області вже наробила багато шуму в поточному розіграші турніру, але не збиралася зупинятися на досягнутому.

У свою чергу, «Зоря» була беззаперечним фаворитом поєдинку і мала намір підтвердити свій статус.

На старті матчу луганчани захопили ініціативу і створили кілька небезпечних моментів, проте забити не змогли.

«Інгулець» перечекав стартовий натиск опонента і вирівняв гру, а на 15-й хвилині господарі несподівано відкрили рахунок. Балан виконав простріл з правого флангу, а Євген Запорожець вразив ворота суперника.

Надалі «Зоря» йшла вперед великими силами, а команда з Петрово грала на контратаках.

Варто відзначити, господарі зовсім не боялися більше майстерного суперника і під кінець тайму забили другий гол. Щедрий навісив зі штрафного з лівого флангу і м'яч, нікого не зачепивши, влетів у ворота луганської команди.

Перед свистком на перерву гостям вдалося скоротити розрив у рахунку. Чеберко за допомогою рикошету від захисника вразив ворота «Інгульця».

У другій половині матчу «Зоря» просто окупувала штрафний майданчик господарів і створила величезну кількість небезпечних моментів, але м'яч вперто не йшов у ворота.

Господарі героїчно терпіли і таки вистояли під градом атак суперника.

Таким чином, «Інгулець» переміг «Зорю» з рахунком 2-1 і сенсаційно пробився до фіналу Кубка України, де зустрінеться з переможцем пари «Шахтар» і СК «Дніпро-1».

Відзначимо, фінал Кубка України відбудеться 15 травня в Запоріжжі.