Французький «ПСЖ» розбив надії англійських уболівальників

10:28 13 лют 2019.  579Читайте на: УКРРУС

«Манчестер Юнайтед» програв домашній матч Ліги чемпіонів.

Після двомісячної перерви Ліга чемпіонів повернулася на футбольні поля.

У перший же день 1/8 фіналу був зіграний один з центральних матчів цієї стадії турніру. На «Олд Траффорд» англійський «Манчестер Юнайтед» приймав французький «ПСЖ».

Чемпіон Франції підійшов до цього поєдинку в ослабленому стані. Через травми гру пропускали лідери команди Неймар та Едінсон Кавані, а також Томас Меньє.

У свою чергу, «Манчестер Юнайтед» міг розраховувати на всіх гравців, але для головного тренера господарів Уле Гуннара Сульшера, це було перше серйозне випробування на чолі команди. З моменту приходу в клуб норвезький наставник здобув вісім перемог при одній нічиїй, але з суперниками рівня «ПСЖ» він ще не зустрічався.

Початок матчу пройшов у рівній боротьбі. Обидві команди вважали за краще діяти без ризику, тож високих швидкостей чекати не доводилося. Перший момент у поєдинку створили гості. Анхель Ді Марія пробивав з дальньої дистанції, але йому не вистачило точності. Надалі гострих епізодів фактично не було, зате вистачало фолів і жорстких зіткнень. Унаслідок чого, суддя роздав цілу низку жовтих карток.

Ближче до кінця тайму «ПСЖ» міг відкривати рахунок, але свій момент не зумів реалізувати Кіліан Мбаппе. У «Манчестера» за всю першу половину гострих епізодів біля воріт суперника зовсім не було. До того ж, перед перервою в господарів зламалися два гравці. Замість Джессі Лінгарда на полі з'явився Алексіс Санчес, а замість Антоні Марсьяля вийшов Хуан Мата. Як показав другий тайм, можливо, саме ці заміни стали ключовими в поєдинку.

Друга половина гри розпочалася забитим голом у виконанні французької команди. Преснель Кімпембе замкнув подачу з кутового у виконанні Анхеля Ді Марії. А ще через кілька хвилин «ПСЖ» подвоїв рахунок. Кіліан Мбаппе забив після прострілу того ж Ді Марії.

На куражі парижани могли забивати ще кілька разів, але воротар «Манчестера» Давид Де Хеа врятував свою команду.

Господарі були придушені морально. Незважаючи на те, що до кінця матчу залишалося багато часу, підопічні Сульшера не змогли створити жодного небезпечного моменту біля воріт суперника. Зрештою «ПСЖ» здобув комфортну гостьову перемогу з рахунком 0-2, а «Манчестер Юнайтед» окрім поразки, ще й утратив одного зі своїх лідерів Поля Погба, який не зможе зіграти в матчі-відповіді через видалення.

Норвезький тренер Уле Гуннар Сульшер провалив свій перший іспит на чолі англійського клубу. Його команда в другому таймі показала поганий футбол, не в останню чергу, через погані заміни. Вихід на поле Санчеса й Мати себе абсолютно не виправдав: «Манчестер» став грати ще гірше, а наставник так і не зумів переламати хід гри. Тепер шанси британців на вихід у 1/4 фіналу Ліги чемпіонів дуже примарні.