Французький «Ліон» провалив іспанський іспит

11:23 14 бер 2019.  676Читайте на: УКРРУС

«Барселона» не зазнала проблем з виходом до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Іспанська «Барселона» приймала французький «Ліон» в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Каталонська команда не змогла забити супернику в першому поєдинку і зіграла внічию 0-0. Тому, у другій зустрічі фаворит мав намір довести свою перевагу і пройти в наступний раунд турніру.

«Барселона» взялася за справу з перших хвилин і швидко повела в рахунку. Джейсон Денайер збив Луїса Суареса в своїй штрафній і Ліонель Мессі красивим ударом «панянкою» залишив не при справах воротаря «Ліона» Антоні Лопеша. Господарі не зменшили обертів і в середині тайму збільшили перевагу. Суарес віддав передачу на Феліпе Коутіньйо, якому залишалося влучити у порожні ворота.

На 34-й хвилині через травму залишив поле голкіпер французької команди Антоні Лопеш, а замість нього вийшов Матьє Горжелен. Стало зрозуміло, що в цей вечір все грає проти «Ліона». Однак, на початку другого тайму надію гостям подарував Люка Тузара, який скористався плутаниною в штрафному майданчику суперника. Але це був єдиний позитивний момент для французького клубу в матчі.

Надалі, «Барселона» заграла ще впевненіше і на 78-й хвилині Мессі забив третій гол, який фактично розвіяв і так невелику інтригу. А під кінець поєдинку господарі закріпили свою перевагу. Спочатку забив Жерар Піке, а остаточний рахунок встановив Усман Дембеле. 5-1 на користь іспанського клубу.

«Барселона» прогнозовано не зазнала проблем з виходом до чвертьфіналу турніру, а французи, незважаючи на поразку, можуть бути задоволені своїм виступом в Лізі чемпіонів. «Ліон» вийшов з дуже складної групи і, як мінімум, в домашній зустрічі 1/8 фіналу зміг попсувати нерви фавориту. Тепер французька команда зможе повністю сконцентруватися на домашньому чемпіонаті, де вона веде боротьбу за другу позицію.