СпортЄвро-2020

Євро-2020: Іспанія зуміла вирвати перемогу у збірної Хорватії і вийти до чвертьфіналу турніру (ВІДЕО)

21:45 28 чер 2021.  781Читайте на: УКРРУС

28 червня, в 1/8 фіналу Євро-2020 збірна Іспанії обіграла Хорватію.

Матч відбувся в Копенгагені (Данія) на стадіоні Паркен і закінчився з рахунком - 3:5 на користь збірної Іспанії, повідомляє Lenta.UA.

Автогол 18-річного хавбека Педрі на 20-й хвилині іспанці компенсували голами Пабло Сарабії (38), Сесара Аспілікуети (57) і Феррана Торреса (77). На 85-й хвилині хавбек хораватів Міслав Оршіч додав інтригу, скоротивши відставання, а в доданий час матч в екстра-таймі перевів Маріо Пашаліч (90+2).

У додатковий час перемогу іспанцям принесли голи Альваро Мората (100) і Мікеля Оярсабаля (103).

Збірна Іспанії в 1/4 фіналу Євро-2020 зіграє в Санкт-Петербурзі з переможцем пари Франція - Швейцарія.

Матчі 1/4 фіналу Євро-2020 пройдуть 2 і 3 липня.

Хорватія - Іспанія - 3:5

Голи: Педрі, 20 (АГ), Оршіч, 85, Пашаліч, 90+2 - Сарабія, 38, Аспілікуета, 57, Ф. Торрес, 77, Мората, 100, Оярсабаль, 103.

Хорватія: Ліваковіч - Юрановіч (Брекало, 74), Віда, Чалет-Цар, Гвардіол - Модріч (Іванушец, 114), Брозовіч, Ковачич (Будимир, 79) - Влашич (Пашаліч, 79), Петкович (Крамаріч, 46), Ребич (Оршіч, 67).

Іспанія: Симон - Аспілікуета, Гарсія (Пау Торрес, 71), Емерік Ляпорт, Гайя (Альба, 77) - Коке (Руїс, 77), Бускетс (Родрі, 101), Педрі - Ф. Торрес (Оярсабаль, 88), Мората, Сарабія (Ольмо, 71).

Попередження: Брозовіч (73), Чалет-Цар (84).

Нагадаємо, що матч Швеція - Україна відбудеться 29 червня, на стадіоні «Хемпден Парк» у Глазго (Шотландія) і розпочнеться о 22.00 за київським часом.

Матч покажуть телеканали «Україна», «Футбол 1», «Футбол 2».

Переможець пари вийде в 1/4 фіналу на переможця пари Англія - Німеччина. Чвертьфінал пройде в Римі.