«Динамо» вирвало неймовірну перемогу у «Зорі»

20:28 03 кві 2019.  952Читайте на: УКРРУС

Кияни відіграли два м'ячі в меншості.

У центральному матчі 23-го туру чемпіонату України луганська «Зоря» приймала київське «Динамо».

Кияни з перших хвилин поєдинку зробили ставку на контроль м'яча, а господарі намагалися грати на контратаках, проте небезпечних моментів в поєдинку не було досить довго.

В середині тайму «Зоря» додала в активності і відкрила рахунок. Після подачі з кутового м'яч відскочив до Олександра Караваєву, який вразив ворота Дениса Бойка.

Пропущений гол кілька збентежив киян і до кінця тайму перевага була на боці господарів, але до перерви рахунок так і не змінився.

На початку другої половини матчу справи у «Динамо» стали ще гірше. За другу жовту картку з поля був видалений Тамаш Кадар, чим миттєво скористалася «Зоря». Денис Бойко відбив м'яч перед собою після удару Сілас зі штрафного, а Максим Білий добив м'яч у ворота.

Здавалося, що доля поєдинку вирішена, але кияни несподівано пішли вперед, граючи в меншості. Луганчани виявилися не готові до такого повороту і через кілька хвилин пропустили гол. Циганков вивів на ударну позицію Буяльського, який відіграв один м'яч.

«Динамо» активізувалося з новими силами і ще через п'ять хвилин відзначився вдруге. Віктор Циганков красивим ударом зі штрафного рахунок зрівняв.

«Зоря» банально «попливла» і на 70-й хвилині матчу склади зрівнялися. Максим Білий збив Дениса Гармаша і отримав другу жовту картку.

Гра трохи заспокоїлася, але як виявилося, ненадовго. Вийшовши на заміну В'ячеслав Чечер зіграв рукою в власне штрафний і Циганков точним ударом вивів киян вперед.

Господарі зробили спробу врятувати гру, але безуспішно.

«Динамо» перемогло в неймовірному поєдинку з рахунком 3-2 і продовжує погоню за «Шахтарем». А «Зоря» тепер може втратити четверту позицію, якщо «Львів» обіграє «Іллічівець» в заключному матчі 23-го туру.