«Динамо» безвольно програв в останньому матчі року

10:37 14 гру 2018.  579Читайте на: УКРРУС

Київський клуб не зумів порадувати своїх уболівальників.

У матчі шостого туру групового етапу Ліги Європи київське «Динамо» приймало чеська «Яблонець».

Поєдинок не мав ніякого турнірного значення для обох команд. Кияни гарантували собі перше місце, а чеський клуб став останнім у групі.

У першому колі, матч між цими командами завершився в нічию 2-2, причому кияни втратили перемогу, ведучи в два м'ячі.

Тому, вдома господарі мали намір реабілітуватися за ту образливу нічию.

Перед початком матчу, на фанатському секторі киян вивісили банер з некоректним випадом у бік донецького «Шахтаря».

Старт поєдинку видався невдалим для «Динамо». Підопічні Хацкевича пропустили швидкий гол. На 10-й хвилині подачу з кутового реалізував Мартін Долежал.

Кияни ніяк не могли налагодити гру і до кінця тайму створили лише один головий момент біля воріт суперника.

Після перерви господарі зуміли заволодіти територіальною перевагою, але в цілому якість гри «Динамо» залишала бажати кращого.

Час від часу складалося відчуття, що кияни думками вже у відпустці.

В середині тайму травму отримав атакуючий півзахисник «Динамо» Міккель Дуелунн. Судячи з усього, травма дуже серйозна, тому що самостійно покинути поле гравець не зумів.

У кінцівці зустрічі кияни створили кілька небезпечних моментів біля воріт чеської команди, але забити гол так і не змогли.

У підсумку «Яблонець» здобув першу перемогу в нинішньому розіграші Ліги Європи, але посів останнє місце.

«Динамо» в свою чергу, не дивлячись на слабку гру, перемогло в групі.

Заставкове фото: ФК Динамо