«Челсі» розбив «Арсенал» у фіналі Ліги Європи

23:51 29 тра 2019.  913Читайте на: УКРРУС

Мауріціо Сарри вперше в кар'єрі став володарем єврокубкового трофея.

На Олімпійському стадіоні в Баку відбувся фінал Ліги Європи сезону 2018/2019, в якому зустрічалися англійські «Челсі» і «Арсенал».

Перші хвилини зустрічі пройшли в рівній боротьбі. Команди не поспішали форсувати події і подовгу придивлялися один до одного.

Перший момент у матчі виник біля воріт «Челсі», після того, як воротар Кепа Аррісабалага виніс м'яч точно на ногу Обамеянга, але габонець пробив повз ворота.

Надалі «Арсенал» володів ігровою перевагою і хороший шанс відкрити рахунок втратив Граніт Джака, який пробивав з дальньої дистанції, але м'яч зачепивши поперечину пролетів вище воріт.

У кінцівці тайму «Челсі» створив свій момент, але Петр Чех виручив команду після удару Олів'є Жиру.

Друга половина гри розпочалася з швидкого голу у виконанні підопічних Мауріціо Сарри. Емерсон підключився до атаки і подав в штрафну на Жиру, а Олів'є в падінні відправив м'яч у ближній кут.

«Челсі» заграв набагато активніше і через десять хвилин команда забила другий м'яч. Еден Азар вивів на ударну позицію Педро, який не залишив шансів Чеху.

Після другого пропущеного гола «Арсенал» банально «поплив». Мейтленд-Найлз збив Жиру в штрафному майданчику, а Азар впевнено реалізував пенальті. Рахунок став 3-0 і, здавалося, інтрига в матчі практично зникла.

Але підопічні Емері і не думали здаватися. На 69-й хвилині Івобі красивим дальнім ударом один м'яч відквитав, проте «Челсі» практично відразу ж відповів своїм голом у виконанні Азара.

Надалі підопічні Сарри почали грати на куражі і створювали момент за моментом, але забити так і не змогли.

«Арсенал», в свою чергу, до останнього намагався врятувати гру, але безуспішно.

Підсумковий рахунок матчу 4-1 на користь «Челсі», який вдруге в своїй історії став переможцем Ліги Європи.