Британський трилер: «Манчестер Сіті» виграв битву, але програв війну

08:53 18 кві 2019.  804Читайте на: УКРРУС

«Тоттенхем» в неймовірному поєдинку вирвав путівку в півфінал Ліги чемпіонів.

«Манчестер Сіті» приймав «Тоттенхем» в матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Підопічні Хосепа Гвардіоли мали намір довести свою перевагу після несподіваної гостьової поразки з рахунком 1-0.

І вже на перших хвилинах гри господарям це вдалося. Кевін Де Брюйне віддав відмінну передачу на Рахіма Стерлінга, який пробив точно в кут воріт суперника.

Через кілька хвилин гості несподівано відігралися. Сон Хин Мін скористався помилкою Емеріка Ляпорта і не залишив шансів голкіперу «Манчестер Сіті» Едерсону.

Ще через деякий час ситуація повторилася. Ляпорт знову помилився і Сон красивим ударом вивів «Тоттенхем» вперед.

Здавалося, що доля протистояння вирішена, адже господарям потрібно було забивати три м'ячі, але футболісти з Манчестера були проти такого сценарію.

На 12-й хвилині зустрічі Бернарду Сілва знову відновив рівний рахунок, скориставшись рикошетом від захисника лондонської команди. А в середині тайму Де Брюйне видав відмінний простріл з правого флангу і Стерлінг вразив ворота суперника. Рахунок став 3-2 і господарям потрібен був всього один м'яч.

Надалі команди заспокоїли гру і взяли паузу аж до середини другого тайму, коли Агуеро отримав м'яч в чужій штрафній і найсильнішим ударом домігся потрібного рахунку для своєї команди.

Хід гри різко змінився, адже забивати вже потрібно було «Тоттенхему».

Команда Маурісіо Почеттіно пішла вперед великими силами і 73-й хвилині забила найважливіший гол. Фернандо Льоренте практично заштовхав м'яч у ворота суперника після подачі з кутового.

«Манчестер Сіті» знову потрібен був один точний удар і команда в компенсований час, як здалося спочатку, змогла свого домогтися. Агуеро відпасував на Стерлінга, який не залишив шансів воротареві суперника. Але арбітр зупинив радість господарів після перегляду відеоповтору, який показав, що Агуеро знаходився в положенні поза грою.

Неймовірний поєдинок закінчився перемогою «Манчестер Сіті» з рахунком 4-3, проте за рахунок більшої кількості гостьових голів в наступний раунд турніру пробився лондонський клуб.

У півфіналі Ліги чемпіонів «Тоттенхем» зіграє з голландським «Аяксом» та у команди Почеттіно є відмінні шанси поборотися за перемогу в турнірі.