Бразильці розгромили німців в Токіо

02:40 23 лип 2021.  457Читайте на: УКРРУС

На футбольної олімпіаді зіграний дуже результативний матч.

Олімпійська збірна Бразилії з футболу здобула потужну результативну перемогу над командою Німеччини (4: 2), повідомляє Фокус.

Бразильський нападник Рішарлісон записав на свій рахунок хет-трик вже в першому таймі матчу: футболіст забив уже на 7-й хвилині, а потім забив ще двічі в середині першого тайму.

В кінці тайму бразилець Матеус Кунья не реалізував пенальті, удар відбив воротар німців Флоріан Мюллер. У другому таймі Німеччина змогла забити два голи, а також, заробити видалення. Бразильці домінували на полі і контролювали матч, а в кінці другого тайму забили четвертий гол.

Таким чином, збірна Бразилії очолила групу. В іншому матчі групи Кот-д'Івуар переміг Саудівську Аравію (2: 1). У наступному турі 25 липня Бразилія зіграє проти Кот-д'Івуару, а Німеччина зустрінеться з Саудівською Аравією.

Бразилія - Німеччина - 4: 2 (3: 0)

Голи: Рішарлісон, 7, 22, 30, Пауліньо, 90 + 4 - Амірі, 57, Ахе, 83

Вилучення: Арнольд, 63 (Г)

Незабитий пенальті: Кунья, 45 + 1 (воротар)

Нагадаємо, вітання «Слава Україні» буде на формі всіх клубів УПЛ.