«Барселона» розбила «Ліверпуль» на своєму полі

23:58 01 тра 2019.  1070Читайте на: УКРРУС

Іспанський клуб зробив вагому заявку на вихід у фінал Ліги чемпіонів.

У першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів іспанська «Барселона» на стадіоні «Камп Ноу» приймала англійський «Ліверпуль».

З перших хвилин поєдинку обидві команди демонстрували обережний футбол, діючи з оглядкою на захист.

Згодом гості забрали м'яч під свій контроль, однак до небезпечних моментів біля воріт суперника справа не доходила.

В середині тайму іспанська команда перехопила ініціативу і відкрила рахунок в матчі. Жорді Альба віддав чудовий пас на Луїса Суареса, а уругваєць не залишив шансів воротареві «Ліверпуля» Аліссону Бекеру.

Надалі господарі намагалися подвоїти успіх, проте ледь не пропустили. Джордан Хендерсон вирізав шикарну передачу на Садіо Мане, але африканець не зумів влучити по воротах з вигідної позиції.

З перших хвилин другої половини гри «Ліверпуль» заволодів перевагою і закрив «Барселону» на її половині поля. Відмінні моменти зрівняти рахунок втратили Мохамед Салах і Джеймс Мілнер. В обох випадках відмінну реакцію продемонстрував воротар іспанської команди Марк-Андре Тер-Штеген.

Підопічні Юргена Клопа продовжували атакувати великими силами, але не могли розкрити насичену оборону противника.

У свою чергу, «Барселона» зуміла підловити суперника на контратаці, в результаті якої Луїс Суарес пробив в поперечину, але першим на добиванні виявився Ліонель Мессі.

Після пропущеного м'яча британський клуб банально «поплив» і на 82-й хвилині той же Мессі красивим ударом зі штрафного довів рахунок до розгромного.

У кінцівці зустрічі англійці намагалися забити хоча б один гол, але безуспішно. Господарі перемогли з рахунком 3-0 і зробили вагому заявку на вихід у фінал Ліги чемпіонів.

Поєдинок у відповідь цих команд відбудеться 7 травня в Ліверпулі.