«Барселона» наблизилася до півфіналу Ліги чемпіонів

09:12 11 кві 2019.  527Читайте на: УКРРУС

Іспанська команди у важкій боротьбі здолала «Манчестер Юнайтед».

В Англії на стадіоні «Олд Траффорд» «Манчестер Юнайтед» приймав «Барселону» в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Ця пара суперників вважалася однією з найбільш інтригуючих на даній стадії турніру.

З перших хвилин поєдинку іспанський клуб заволодів ініціативою і зумів забити швидкий гол. Ліонель Мессі виконав відмінний навіс на дальню штангу, де Луїс Суарес за допомогою рикошету від захисника господарів Люка Шоу відправив м'яч у ворота.

«Барселона» забила важливий гостьовий м'яч, після чого віддала ініціативу британцям.

Незважаючи на перевагу господарів протягом усього тайму, забити їм не вдалося. Більш того, перед самим свистком гості могли збільшити перевагу, але воротар «Манчестер Юнайтед» Давид Де Хеа врятував свою команду.

Другий тайм пройшов за схожим сценарієм. Господарі активно йшли вперед, але небезпечних моментів у них не було. Іспанці відповідали гострими контратаками, але також безуспішно.

У кінцівці матчу англійський клуб пішов на фінальний штурм, але забити так і не зміг.

У підсумку, «Барселона» святкувала гостьову перемогу з рахунком 0-1 і на порядок збільшила свої шанси на вихід в півфінал турніру.

Відзначимо, матч-відповідь команд відбудеться 16 квітня в Іспанії.