«Аякс» сенсаційно обіграв «Тоттенхем» на виїзді

23:59 30 кві 2019.  490Читайте на: УКРРУС

Команда з Голландії продовжує дивувати Європу.

У першому поєдинку півфіналу Ліги чемпіонів англійський «Тоттенхем» приймав голландський «Аякс».

Після несподіваних перемог над мадридським «Реалом» і туринським «Ювентусом» на ранніх стадіях турніру, клуб з Нідерландів горів бажанням створити ще одну сенсацію.

Команди почали поєдинок з розвідки і діяли дуже обережно, але на 15-й хвилині перша тривала тривала атака «Аякса» завершилася взяттям воріт суперника. Хакім Зіех віддамо чудовий пас на Донні ван де Беека, який не залишив шансів воротареві господарів Уго Льорісу.

Після пропущеного гола «Тоттенхему» вдалося налагодити контроль м'яча, але до небезпечних моментів біля воріт суперника справа не доходила.

У кінцівці тайму у британського клубу стався неприємний момент, коли основний захисник Ян Вертонген зіткнувся головою зі своїм же партнером Тобі Алдервейрельдом, і не зміг продовжити поєдинок.

Другу половину гри господарі почали більш активно і створили кілька небезпечних моментів. Непогані шанси забити гол були у Деле Аллі і Фернандо Льоренте, однак воротар голландської команди Андре Онана впевнено діяв на останньому рубежі.

Ближче до середини тайму гості заспокоїли гру і почали активно йти вперед, роблячи ставку на улюблені контратаки.

Шикарний шанс забити другий гол на 77-й хвилині отримав Давид Нерес, але після його удару м'яч влучив у штангу.

Останні хвилини зустрічі пройшли в атаках «Тоттенхема», але «Аякс» вистояв і здобув сенсаційну перемогу з рахунком 0-1.

Поєдинок у відповідь цих команд відбудеться 8 травня в Амстердамі.