СпортТеніс

18-річна українка тріумфувала на престижному турнірі

10:41 04 лют 2019.  676Читайте на: УКРРУС

Українській тенісистці вдалося встановити особистий рекорд у рейтингу WTA.

Даяна Ястремська стала переможницею турніру WTA в таїландському Хуа Хіні з призовим фондом у 250 тисяч доларів.

У фіналі 18-річна українка обіграла представницю Австралії Айлу Томлянович.

Після тріумфального півфіналу змагань проти іспанки Гарбінє Мугуруси, Ястремська вийшла на головний матч турніру в статусі фаворита.

Українка взялала ініціативу з самого початку поєдинку. Перевага 18-річної спортсменки була беззаперечною: у кожному з епізодів вона виглядала краще за суперницю. Лише в кінці партії Ястремська дозволила собі трохи розслабитися, але це не завадило їй перемогти в сеті з рахунком 6-2.

Ситуація змінилася в другій партії. Томлянович заграла набагато агресивніше, тоді як Ястремська виглядала розгублено. Українка зробила багато помилок і не змогла переломити ситуацію, програвши сет з рахунком 2-6.

Вирішальною в поєдинку стала третя партія. Ястремська на початку сету взяла два гейми і, здавалося, зуміла налагодити гру. Але далі сталося щось зовсім не зрозуміле. Українка знову почала помилятися й програла п'ять геймів поспіль. Після цього наша спортсменка взяла медичний тайм-аут через проблеми з коліном. Як виявилося, цей момент став вирішальним у поєдинку. Ястремській вдалося збити кураж австралійської спортсменки.

Після відновлення гри 18-річна українка відразу ж взяла подачу суперниці й перехопила ініціативу. Узявши чотири гейми поспіль, Ястремська дотиснула Томлянович на тайбрейку, забравши сет з рахунком 7-6, а з ним і перемогу на турнірі.

Для українки виграш турніру серії WTA став другим за кар'єру. У жовтні 2018 року Ястремська тріумфувала на Відкритому чемпіонаті Гонконгу.

Відзначимо, після цієї перемоги 18-річна спортсменка вперше за кар'єру увійде до ТОП-40 кращих тенісисток планети.