Спортдзюдо

Українці зібрали колекцію медалей на Кубку Європи

10:42 17 кві 2019.  539Читайте на: УКРРУС

В активі української команди три золотих, дві срібних і чотири бронзових нагороди.

Збірна України завоювала дев'ять медалей на Кубку Європи з дзюдо, повідомляє сайт Міністерства молоді та спорту України.

Турнір відбувся в хорватському місті Дубравник.

За підсумками змагань збірна України виборола три золоті, дві срібні та чотири бронзові нагороди.

Золото українській команді принесли Олександр Мойсей (66 кг), Віталій Шепель (90 кг) і Антон Савицький (100 кг).

Артем Фальковський (66 кг) і Нодар Мачутадзе (+100 кг) стали срібними призерами змагань.

Бронзові нагороди завоювали Бегрібек Моргоев (60 кг), Владислав Гринчук (90 кг), Леонід Гасюк (+100 кг) і Руслана Булавіна (+78 кг).

Нагадаємо, українська дзюдоїстка зайняла друге місце на турнірі серії Гран-прі в Тбілісі.