СпортХудожня гімнастика

Українські гімнастки влаштували фурор на турнірі в Ізраїлі (ВІДЕО)

13:23 30 тра 2019.  692Читайте на: УКРРУС

Спортсменки показали рекордну складність в фіналі з обручами і булавами.

Українські грації стали володарями чотирьох медалей на Гран-прі в ізраїльському Холоні, повідомляє прес-служба ФГУ.

Традиційний етап Гран-Прі з художньої гімнастики проходив з 28 по 29 травня.

Україну на змаганнях представляли три спортсменки, які виступають в індивідуальній першості, - Влада Нікольченко, Вікторія Онопрієнко і Єва Мелещук, а також збірна команда в групових вправах у складі Анастасії Возняк, Валерії Юзьвяк, Діани Міжеріцкой, Аліни Бихно, Тетяни Довженко і Марії Височанської.

Команда групповичок показала високий результат, завоювавши три золоті медалі з трьох можливих (багатоборство, фінал з 5 м'ячами, фінал з обручами / булавами).

Крім цього, збірна України показала рекордну складність в фіналі з обручами і булавами - 18,300 бала.

В індивідуальних змаганнях срібним призером в фіналі з обручем стала Влада Нікольченко.

Нагадаємо, українські спортсменки завоювали дві медалі на чемпіонаті Європи з художньої гімнастики.