СпортЛіга чемпіонів

«Шахтар» пробився в груповий етап Ліги чемпіонів

07:17 26 сер 2021.  448Читайте на: УКРРУС

У Харкові «Шахтар» зіграв внічию з «Монако» - 2:2.

У другому матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів гості мали велику перевагу і забили двічі ще до перерви, повідомляє «Укрінформ».

Обидва голи забив Віссама Бен Йеддера. На 74-й хвилині Марлос скоротив відставання в рахунку.

Основний час завершився 2:1 на користь «Монако», але через перемогу «Шахтаря» в першому матчі 1:0, арбітр призначив додатковий час. В овертаймі все вирішив автогол захисника гостей Рубена Агілара на 114-й хвилині.

За сумою двох матчів (1:0 в Монако і 2:2 в Харкові) «Шахтар» пройшов «Монако» і буде грати в групі Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, що у всіх українських турнірах всі футбольні клуби Прем'єр-ліги України виступатимуть із гаслами "Слава Україні!" і "Героям слава!" на формі. Вони містяться на емблемі Української асоціації футболу.