«Шахтар» у суботньому матчі поступився «Олександрії»

21:39 07 сер 2021.  543Читайте на: УКРРУС

У неділю, 8 серпня, відбудеться зустріч луганської «Зорі» з київським «Динамо».

Команда донецького «Шахтаря» програла «Олександрії» з рахунком 1:2 в 3-му турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги. Матч відбувся в суботу, 7 серпня, на київському НСК «Олімпійський».

Голи забили: Віктор Корнієнко (16-я хвилина) - у «Шахтаря»; Максим Третьяков (6) і Кирило Ковалець (21) - у «Олександрії».

У паралельній грі «Дніпро-1» обіграв «Маріуполь» - 2: 1.

М'ячі забили: Артем Довбик (15-я хвилина), Олександр Назаренко (30) - Богдан В'юнник (78).

У неділю, 8 серпня, відбудеться зустріч луганської «Зорі» з київським «Динамо» (початок о 19.30; трансляцію вестиме телеканал «2 + 2») і полтавської «Ворскли» зі «Львовом» (19.30, «Футбол 1»).

У понеділок, 9 серпня, поєдинок проведуть чернігівська «Десна» і «Інгулець» з селища Петрове Кіровоградської області (19.30, «Футбол 1»).

Матч закарпатського «Миная» з ковалівським «Колосом» перенесли.

Результати попередніх поєдинків туру:

«Металіст 1925» - «Чорноморець» (Одеса) - 3: 2.

Голи: Юрій Батюшін (22-я хвилина), Олег Голодюк (64) - Владислав Бугаєв (17, 43), Валерій Дубко (66, в свої ворота)

«Рух» (Львів) - «Верес» (Рівне) - 2: 1

Андрій Борячук (6), Юрій Климчук (10) - Михайло Шестаков (40).

У турнірній таблиці з 7-ма очками лідирує «Дніпро». «Олександрія», «Десна», «Металіст 1 925» і «Шахтар» мають по 6 пунктів, повідомляє Укрінформ.

Нагадаємо, збірна України з футболу отримала нового тренера.