ХарківХНУВС

У ХНУВС відбулися змагання з контраварійного керування автомобілем

14:40 17 лип 2020.  458Читайте на: УКРРУС

У Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшли змагання на Кубок з контраварійного керування автомобілем. У них взяли участь шість екіпажів – по 2 учасника у кожному – представники Балаклійського, Валківського, Вовчанського, Чугуївського, Харківського, Дергачівського відділів поліції ГУНП в Харківській області, а також екіпаж представників університету.

Про це повідомляє прес-центр МВС України.

Мета змагань – перевірка професійного рівня правоохоронців у керуванні автомобілем на підвищеній швидкості в обмеженому просторі. Учасників заходу привітали ректор університету полковник поліції Дмитро Швець, заступник начальника ГУНП в Харківській області В’ячеслав Крикун, перший проректор Сергій Бортник, начальник Управління патрульної поліції в Харківській області Олена Стрижак та керівник автошколи «М-спорт» Микола Чмих.

Програма змагань розрахована на фахівців і є складовою стандартного навчального курсу підвищення водійської майстерності працівників поліції, розробленої фахівцями кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки університету.

Екіпажі подолали дві траси. Під час першої вони виконали вісім вправ, які стали перевіркою для водіїв на точність та швидкість виконання складних маневрів в обмеженому просторі. Під час проходження другої траси поліцейські продемонстрували швидкісне керування автомобілем зі спеціальним пристроєм для заносу. У визначеному місці водій та пасажир мінялися місцями й повторно виконували завдання. Журі враховували чистоту та швидкість виконання вправ.

За підсумком отриманих результатів було визначено переможців змагань. VI місце посів екіпаж № 5 – збірна команда Валківського ВП (результат 10.10 хв.), V місце зайняла збірна команда екіпажу № 4 Балаклійського ВП (результат 9.58 хв.), IV місце посів екіпаж № 7 – збірна команда Чугуївського ВП (результат 9.47 хв), ІІІ місце зайняв екіпаж № 2 Дергачівського ВП (результат 9.45 хв.), на ІІ місці – екіпаж № 3 Харківського ВП (результат 9.17 хв.). І найкращий результат продемонстрував екіпаж № 6 Вовчанського відділу поліції. Усі завдання вони виконали за 8.28 хв. та отримали головний приз – Кубок. Усіх учасників змагань нагороджено дипломами, а переможці отримали також сертифікат автошколи «М-спорт» на проходження майстер-класу з керування автомобілем.

До речі, екіпаж викладачів кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки Харківського національного університету внутрішніх справ Руслан Кушніренко та Михайло Калюжний, які брали участь у змаганнях, продемонстрували найкращий результат, виконавши усі завдання за 7.12 хв., але як представники організаторів змагань, виступали поза конкурсом.

Вручив нагороди та побажав подальших успіхів і нових досягнень у професійній діяльності ректор університету Дмитро Швець.