«Манчестер Сіті» здобув вольову перемогу в Німеччині

12:28 21 лют 2019.  493Читайте на: УКРРУС

Британський клуб зумів забити два м'ячі в меншості.

«Манчестер Сіті» приїхав в гості до німецького «Шальке» в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Британський клуб був беззаперечним фаворитом цього поєдинку. Команда Хосепа Гвардіоли набрала відмінний хід в останніх матчах і займає перше місце в чемпіонаті Англії. А ось німецький клуб переживає не найкращі часи. Команда Доменіко Тедескі демонструє жахливі результати і бореться за виживання в чемпіонаті Німеччини. Єдине, що могло допомогти «Шальке» - це підтримка домашніх трибун.

З початком першого тайму гості впевнено захопили ініціативу і на 18-й хвилині змогли відкрити рахунок в матчі. Давід Сілва віддав відмінний пас на Серхіо Агуеро, який вразив уже порожні ворота суперника.

Після ударного початку матчу англійський клуб знизив темп, що дозволило господарям вирівняти гру. «Шальке» провів кілька небезпечних атак, а під кінець тайму зумів зрівняти рахунок. Ніколас Отаменді зіграв рукою у власному штрафному майданчику, а Набіль Бенталєб впевнено реалізував пенальті. Більш того, перед самим свистком на перерву «Шальке» заробив ще один пенальті, в це раз за фол Фернандіньо проти Сані. До м'яча знову підійшов Набіль Бенталєб і вивів свою команду вперед.

Несподівана кінцівка першого тайму змусила підопічних Гвардіоли перейти до активних атакуючих дій в другій половині гри. «Манчестер Сіті» багато контролював м'яч, але небезпечні моменти створювати не виходило.

Ситуація для британців погіршилася в середині тайму, коли за повторне попередження був вилучений Ніколас Отаменді. Здавалося, що сенсації не минути, але англійський клуб зумів переламати хід поєдинку.

Навіть в меншості, британці не відмовилися від атакуючого стилю гри і були винагороджені за старання. На 85-й хвилині Лерой Сані красивим ударом зі штрафного рахунок зрівняв, а на 90-й Рахім Стерлінг приніс «Манчестер Сіті» вольову перемогу в поєдинку.

3-2 на користь англійського клубу і шанси «Шальке» на прохід у чвертьфінал турніру близькі до нуля. Підопічні Гвардіоли в черговий раз продемонстрували високий клас і показали, що всерйоз розраховують на перемогу в Лізі чемпіонів.