ХарківХНУВС

Курсанти ХНУВС стали переможцями та призерами чемпіонату України з боротьби самбо

12:40 08 лют 2021.  278Читайте на: УКРРУС

Відбувся чемпіонат України з боротьби самбо серед юніорів та юнаків старшого віку. Чемпіонат зібрав рекордну кількість учасників – 558 осіб. У змаганнях взяли участь і спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ.

Про це повідомляє прес-центр МВС України.

За результатами змагань представники вишу стали переможцями та посіли призові місця:

ІІ місце – курсант 1 курсу факультету № 1 рядовий поліції Георгій Івченко(вагова категорія до 58 кг);

ІІІ місце – курсант 1 курсу факультету № 2 рядовий поліції Василь Сидор (вагова категорія до 71 кг);

ІІІ місце – курсант 3 курсу факультету № 1 капрал поліції Даніз Рашидов (вагова категорія до 88 кг);

ІІІ місце – курсант 2 курсу факультету № 1 рядовий поліції Денис Смирнов (вагова категорія понад 98 кг);

VІІ місце – курсант 1 курсу факультету № 4 рядовий поліції Богдан Коробейніков (вагова категорія до 79 кг).

У бойовому розділі самбо у ваговій категорії до 71 кг курсанти 1 курсу факультету № 2 рядові поліції Василь Сидор посів І місце та його брат Микола Сидор – ІІ місце.

Ректор університету Валерій Сокуренко привітав спортсменів з перемогою і побажав нових звершень.