Київське «Динамо» розбило надії грецького «Олімпіакоса»

11:02 22 лют 2019.  585Читайте на: УКРРУС

Український клуб пробився в 1/8 фіналу Ліги Європи.

У матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи київське «Динамо» приймало грецький «Олімпіакос».

Результативна нічия 2–2 у першому поєдинку залишала українському клубу хороші шанси на вихід у наступний етап турніру.

«Динамо» з перших хвилин матчу забрало м'яч під свій контроль, але йти вперед великими силами команда явно не збиралася. Греки також не поспішали форсувати події попри те, що забивати потрібно було саме їм. У цілому, гра виглядала досить нудно, небезпечних моментів біля воріт обох команд абсолютно не було.

Ближче до середини тайму перевага господарів стала більш відчутною, і на 32-й хвилині кияни відкрили рахунок. Віталій Миколенко прострілив з лівого флангу, а Фран Соль забив дебютний гол за «Динамо». Буквально через кілька хвилин іспанець повинен був забивати другий м'яч, але грецький клуб виручив воротар Жозе Са.

У кінцівці тайму «Олімпіакос» володів територіальною перевагою, але так і не зміг створити якусь небезпеку біля воріт нашої команди.

Друга половина гри проходила за тим же сценарієм, що й перша. Команди по черзі володіли м'ячем, однак до загострень біля воріт справа не доходила.

Ближче до середини тайму греки заграли більш активно, а кияни змушені були відійти в захист для утримання переможного рахунку. Господарі явно втомилися, що дозволило «Олімпіакосу» створити кілька небезпечних моментів. Могли забивати Гіоргос Масурас і Пауло Герреро, але вище усіляких похвал зіграв воротар киян Денис Бойко, який став справжнім героєм поєдинку.

У «Динамо» було кілька хороших контратак, але реалізувати їх господарі не зуміли.

В останні хвилини матчу греки пішли на штурм, проте київський клуб зумів вистояти та здобув перемогу з рахунком 1–0.

Отже, «Динамо» пробилося до 1/8 фіналу Ліги Європи. Суперник киян визначиться в жеребкуванні 22 лютого.

Загалом гра столичного клубу сподобалася. Українці виглядали на порядок упевненіше, ніж у першому матчі. Видно, що команда поки не набрала оптимальну форму після зимової паузи, але потенціал у гравців дуже високий. Тепер справа за головним тренером «Динамо» Олександром Хацкевичем. Якщо він зуміє зробити правильні висновки після поєдинків з грецьким клубом, київській команді під силу пройти в Лізі Європи дуже далеко.