Каталонський розгром: Мессі і компанія дали урок «Манчестер Юнайтед»

10:17 17 кві 2019.  571Читайте на: УКРРУС

«Барселона» вийшла в півфінал Ліги чемпіонів.

У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів іспанська «Барселона» приймала англійський «Манчестер Юнайтед».

Після домашньої поразки з рахунком 1-0 британському клубу належало створити ще одне чудо, як це сталося в 1/8 фіналу проти французького «ПСЖ».

І треба відзначити, вже на першій хвилині зустрічі англійці були близькі до цього. Маркус Рашфорд пробивав із забійної позиції, але ворота господарів врятувала перекладина.

Надалі іспанці забрали м'яч під свій контроль і на 16-й хвилині відкрили рахунок у поєдинку. Ліонель Мессі перехопив м'яч на половині поля суперника і дальнім ударом вразив ворота британської команди.

Ще через кілька хвилин нестримний аргентинець забив другий м'яч. І знову удар був з-за меж штрафного майданчика, але грубу помилку допустив воротар англійського клубу Давид Де Хеа, пропустивши м'яч під собою.

Доля протистояння була практично вирішена і далі господарі продовжили грати в своє задоволення.

«Манчестер Юнайтед» виглядав дуже розгублено і в більшості атак просто не знав, що робити з м'ячем.

У другому таймі «Барселона» зусиллями Феліпе Коутіньйо забила ще один гол і оформила остаточний рахунок поєдинку: 3-0.

Таким чином, іспанський клуб пробився в півфінал турніру, де зіграє з переможцем протистояння «Порту» і «Ліверпуля».