СпортБіатлон

Історична перемога: українець вперше зійшов на найвищу сходинку п'єдесталу чемпіонату світу

19:47 10 бер 2019.  814Читайте на: УКРРУС

Український спортсмен несподівано завоював золоту медаль в гонці переслідування.

Українець Дмитро Підручний став чемпіоном світу з біатлону в гонці переслідування в шведському місті Естерсунд, повідомляє XSPORT.ua .

Український спортсмен стартував з четвертої позиції, але вже на першому вогневому рубежі допустив два промахи й випав з групи лідерів. Надалі 27-річний біатлоніст не помилявся при стрільбі і перед останнім колом перебував в групі з п'яти спортсменів, які переслідували лідера гонки норвежця Йоханнеса Бьо.

На останньому вогневому рубежі лідер тричі промазав, чим зумів скористатися Підручний. Українець поїхав на фініш гонки в статусі лідера, маючи 15-секундний заділ від другого місця. І як не намагався норвежець наздогнати нашого біатлоніста, йому це не вдалося.

Дмитро Підручний завоював першу золоту медаль у своїй кар'єрі з результатом 31: 54,1. Бьо зайняв друге місце відставши від українця на 8,3 сек. Замкнув трійку лідерів Кантен Фійон Майї з Франції.

Відзначимо, Підручний став першим українцем серед чоловіків, який зумів завоювати золоту медаль на чемпіонатах світу.