«Аякс» продовжив розгром стереотипів футбольної Європи

08:59 17 кві 2019.  648Читайте на: УКРРУС

Молода голландська команда сенсаційно пробилася в півфінал Ліги чемпіонів.

У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів туринський «Ювентус» приймав амстердамський «Аякс».

Після результату 1-1 в першій зустрічі фаворитом протистояння був італійський клуб, але згадуючи гру голландського колективу в 1/8 фіналу проти «Реала» було зрозуміло, що гості так просто не здадуться.

Команди почали дуже жваво і вже на стартових хвилинах обмінялися небезпечними моментами: у «Ювентуса» міг забивати Пауло Дібала, а у «Аякса» шанс упустив Душан Тадич.

В середині тайму господарі змогли відкрити рахунок. Миралем П'янич зробив відмінний навіс зі штрафного, а голландські гравці втратили Кріштіану Роналду, який головою з кількох метрів розстріляв ворота суперника.

Здавалося, що інтрига в протистоянні закінчена, але насправді все тільки починалося.

На 34-й хвилині гості зрівняли рахунок. Донні Ван де Бек опинився в потрібний час в потрібному місці і вразив ворота, які захищав Войцех Щенсни.

Саме з рахунком 1-1 закінчився перший тайм.

З початку другої половини гри «Аякс» вирішив здивувати суперника і пішов вперед великими силами. План голландської команди спрацював і господарі просто "попливли" під натиском молодого колективу.

Підопічні Еріка тен Хага почали створювати момент за моментом і ближче до середини тайму забили найважливіший м'яч. Після подачі з кутового Маттейс де Лігт ударом головою вивів свою команду вперед.

Тепер господарям потрібно було забивати двічі, але команда Массіміліано Аллегрі не змогла створити навіть натяку на небезпечний момент, в той час, як суперник раз по раз втрачав можливості збільшити перевагу.

Підсумковий рахунок поєдинку 1-2 на користь «Аякса» і сенсаційна голландська команда проходить до півфіналу турніру.

Їх суперник визначиться 17 квітня в матчі «Манчестер Сіті» - «Тоттенхем».