СпортЛіга конференцій

«Ворскла» вилетіла з Ліги конференцій

09:45 30 лип 2021.  244Читайте на: УКРРУС

«Ворскла» не змогла подолати другий кваліфікаційний раунд Ліги конференцій УЄФА.

Команда Юрія Максимова в матчі-відповіді в Полтаві програла в додатковий час фінському клубу КуПС - 2:3 (2:2), передає «Укрінформ».

Авторами голів в основний ігровий час стали Олів'є Тілль, який відзначився на 48-й хвилині, і Олександр Скляр (55) - у «Ворскли»; Жордан Себбан (49) і Урхо Ніссіля (90+3) - в складі КуПС. Вирішальний м'яч на 111-й хвилині забив форвард гостей Рангель.

У першому екстра-таймі «Ворскла» залишилася в меншості після видалення Богдана Кушніренко (95).

За вихід в плей-офф турніру КуПС на третьому етапі відбору зустрінеться з переможцем пари «Аріс» (Греція) - «Астана» (Казахстан).

Матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій пройдуть 5 і 12 серпня.

У Лізі конференцій УЄФА Україну представлятиме ковалівський «Колос», який стартує в третьому раунді кваліфікації поєдинками з командою «Шахтар» (Караганда, Казахстан).

Нагадаємо, що у всіх українських турнірах всі футбольні клуби Прем'єр-ліги України виступатимуть із гаслами "Слава Україні!" і "Героям слава!" на формі. Вони містяться на емблемі Української асоціації футболу.