Молодіжна збірна України з футболу - чемпіон світу!

20:56 15 чер 2019.  837Читайте на: УКРРУС

У фінальному матчі підопічні Олександра Петракова обіграли збірну Кореї.

У фіналі молодіжного чемпіонату світу збірна України (U-20) зустрічалася з командою Кореї.

Для підопічних Олександра Петракова матч почався не найкращим чином. Вже на третій хвилині Безкоровайний сфолив проти суперника на лінії штрафного майданчика і після перегляду відеоповтору арбітр вказав на пенальті. Одинадцятиметровий чітким ударом реалізував Лі Кан Ін.

Після пропущеного гола українці очікувано пішли вперед і на 12-й хвилині Булеца міг зрівнювати рахунок, але з його ударом з дальньої дистанції впорався корейський воротар.

Надалі збірна України володіла ігровою перевагою, проте зламати організовану оборону суперника довгий час не вдавалося.

Підопічні Петракова продовжували гнути свою лінію і за десять хвилин до кінця тайму зрівняли рахунок. Нападник київського «Динамо» Владислав Супряга виявився найспритнішим у штрафному майданчику корейців і відправив м'яч точно у в кут воріт.

Перша половина матчу закінчилася з рахунком 1-1.

Другий тайм почався з атак збірної Кореї, проте українці зуміли піймати суперника на контратаці. Конопля прорвався по правому флангу і віддав точний пас на супряга, який впевнено реалізував вихід один на один.

Збірна України не зупинилася на досягнутому і продовжила атакувати великими силами. Хороші шанси забити третій гол були у Булеца і Корнієнко, але їх ударам не вистачило точності.

Згодом корейці перехопили ініціативу і на 71-й хвилині пропустили божевільний шанс для взяття воріт суперника. Після подачі кутового гравець збірної Кореї пробивав головою з кількох метрів, але Андрій Лунін в шикарному стрибку відбив м'яч.

У кінцівці зустрічі підопічні Петракова закрилися у захисті і знову спіймали суперника на контратаці. Цітаішвілі протягнув м'яч з центру поля і точним ударом вразив дальній кут воріт суперника.

Шансів на порятунок у корейців просто не було.

Остаточний рахунок матчу 3-1 і молодіжна збірна України вперше в своїй історії стала чемпіоном світу! Браво!