СпортФормула 1

Гонщик "Мерседеса" вирвав перемогу на Гран-прі Угорщини

19:27 04 сер 2019.  1590Читайте на: УКРРУС

Хемілтон протягом всієї гонки вів боротьбу з Ферстаппеном.

Пілот «Мерседес» Льюіс Хемілтон став переможцем Гран-прі Угорщини на трасі Хунгарорінг.

Британець стартував з третьої позиції, але зумів на початку гонки обійти напарника по команді Валттері Боттас, повідомляє «Sportarena».

Хемілтон протягом всієї гонки вів боротьбу за перемогу з пілотом Ред Булл Максом Ферстаппеном і обігнав суперника на 67-му колі завдяки правильній стратегії.

Ферстаппен, який виграв кваліфікацію, фінішував на другому місці. Третя позиція у пілота «Феррарі» Себастьяна Феттеля. Німець на 69-му колі обігнав напарника по команді Шарля Леклера. Боттас, що стартував другим, завершив гонку на 8-му місці.

10. Александер Албон ("Торо Россо") +1 коло

Лідерство в особистому заліку зберігає Хемілтон, у якого в активі 250 очок. У Боттаса - 188 очок, а Ферстаппен закріпився на третьому місці (181), на 25 очок випереджаючи Феттеля з "Феррарі".

У Кубку Конструкторів у "Мерседеса" - 438 очок, у "Феррарі" - 288 пунктів, у "Ред Булл" - 244.

Гран-прі Бельгії пройде з 30 серпня по 1 вересня.