Англійці завдали київському «Динамо» принизливої поразки

22:19 14 бер 2019.  893Читайте на: УКРРУС

Підопічні Олександра Хацкевича пропустили п'ять м'ячів.

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи київське «Динамо» приймало лондонський «Челсі».

Після поразки в гостьовому поєдинку з рахунком 0-3 український клуб мав намір реваншуватися перед власними вболівальниками, які повністю заповнили трибуни НСК «Олімпійський».

На початку поєдинку господарі пропустили швидкий гол. Вілліан виконав подачу з кутового, а Тамаш Кадар не догледів за Олів'є Жиру, який розстріляв ворота Бойка з близької відстані.

Після забитого м'яча «Челсі» продовжував володіти ініціативою і на 33-й хвилині збільшив перевагу. Маркос Алонсо шикарним пасом розрізав оборону «Динамо» і вивів Жиру один на один з воротарем киян. Француз без проблем оформив дубль.

Захист українського клубу продовжувала тріщати по швах і під кінець тайму Маркос Алонсо забив третій м'яч.

Після перерви господарі заграли набагато активніше і Сидорчук упустив відмінну можливість забити гол. Капітан «Динамо» з близької відстані двічі пробивав по воротах суперника, але в перший раз воротар Кепа Аррісабалага виручив "Челсі", а другий удар прийшовся в штангу. Це був перший і єдиний момент українців в поєдинку.

Надалі, «Челсі» знову перехопив ініціативу і ще двічі вразив ворота киян. Спочатку Жиру оформив хет-трик, а під кінець матчу Хадсон-Одоі встановив остаточний рахунок зустрічі: 5-0 на користь «Челсі».

Кияни зазнали принизливої поразки на очах власних уболівальників і вилетіли з Ліги Європи. Тепер столичний клуб зосередиться на боротьбі за чемпіонство в Українській Прем'єр-лізі.