ОдесаZenit Black Sea Open 2021

В Одесі відбувся 11-й міжнародний чемпіонат зі сквошу Zenit Black Sea Open 2021

13:22 31 сер 2021.  467Читайте на: УКРРУС

В Одесі відбувся 11-ий міжнародний чемпіонат по сквошу "Zenit Black Sea Open 2021".

У змаганнях взяли участь гравці з Англії, Австралії, Німеччини, Уельсу, Єгипту, Румунії, США, Молдови, Білорусі, інших країн, а також спортсмени з Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Хмельницького, Полтави, Херсона, Одеси.

Переможцем в категорії PRO серед чоловіків (головна категорія турніру) став сквошіст з Єгипту Ахмед Мухамед, а серед жінок в категорії PRO перше місце зайняла Анастасія Костюкова з України.

Турнір відбувався протягом чотирьох днів на кортах фітнес-центру SPORT LIFE.

Організатори турніру Дмитро Щербаков і Максим Уракін раніше заявляли про необхідність популяризації сквошу зокрема та спорту загалом через організацію турнірів і залучення українського бізнесу до підтримки спорту. Основною метою турніру, за заявами організаторів, було зміцнення спортивних і культурних зв'язків між країнами та спортсменами, популяризація і розвиток сквошу в Україні, а також підвищення рівня майстерності юних сквошістов.

Серед 150 учасників було розіграно нагороди у 8 категоріях. Призерами змагань стали:

Чоловіки (Категорія PRO):

Перше місце - Ахмед Мухамед (Єгипет);
Друге місце - Клегг Девід (Австралія);
Третє місце - Щербаков Дмитро мол. (Україна).

Жінки (Категорія PRO):

Перше місце - Костюкова Анастасія (Україна);
Друге місце - Зражевська Софія (Україна);
Третє місце - Хмелевська Ольга (Білорусь).