«Зоря» порадувала українських уболівальників, впевнено обігравши гостей з Чорногорії

21:00 01 сер 2019.  1517Читайте на: УКРРУС

Луганський клуб пробився в третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи.

У Запоріжжі на стадіоні «Славутич-Арена» відбувся матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи між луганською «Зорею» і «Будучністю» з Чорногорії.

Після перемоги в першій зустрічі з рахунком 3: 1 луганський клуб мав відмінні шанси на вихід в наступний раунд турніру.

З перших хвилин матчу гості забрали м'яч під свій контроль, однак небезпечних моментів біля воріт «Зорі» практично не було.

Луганчани зробили ставку на контратаки і на 32-й хвилині зуміли відкрити рахунок. Гол на свій рахунок записав Артем Громов після пасу Максима Луньова. А вже через кілька миттєвостей стався ключовий момент зустрічі.

Спочатку гравець «Будучності» Нікола Джуріч отримав другу жовту картку і був видалений з поля, а далі Драшко Божович за хамство на адресу арбітра отримав пряму червону. Гості залишилися вдев'ятьох і шансів на порятунок у них не було.

«Зоря» повністю контролювала хід матчу і створила багато небезпечних моментів, але реалізувати хоча б один з них не зуміла. Підсумковий рахунок зустрічі 1: 0 і луганський клуб вийшов до третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи.