Всеукраїнське дербі: де і коли дивитися матч «Динамо» - «Шахтар»

10:10 01 жов 2021.  532Читайте на: УКРРУС

3 жовтня, київське «Динамо» прийме донецький «Шахтар» в матчі 10-го туру УПЛ.

Матч відбудеться в Києві на НСК «Олімпійський» о 19:30 за київським часом, повідомляє Lenta.UA.

У прямому ефірі показувати матч буде телеканал 2+2.

«Шахтар» вже почав підготовку до матчу з «Динамо».

30 вересня, команда спочатку провела теоретичне заняття. Потім тим, хто грав в матчі проти «Інтера» були запропоновані квадрати і відновлювальна робота, а інших чекала розминка, вправи на пас і прийом м'яча, а також двосторонка з вихованцями академії - 2 тайми по 20 хвилин.

В цілому сесія тривала годину.

За тренуванням з боку спостерігав Жуніор Мораес, який прилетів до Києва, який в останні місяці відновлювався після травми.

На даний момент «Динамо» є лідером турнірної таблиці УПЛ, маючи в своєму активі 25 очок (8 перемог, 1 нічия). «Шахтар» йде слідом, відстаючи на 3 пункти (7 перемог, 1 нічия, 1 поразка).

У своїй історії команди провели між собою 193 матчі - на рахунку «Динамо» 80 перемог, «Шахтар» був тріумфатором 58 разів, а ще 55 зустрічей завершилися внічию.

В останній раз клуби зустрічалися 22 вересня в матчі за Суперкубок України, і тоді сильнішими виявилися "гірники", вигравши зустріч з рахунком - 3:0.

Нагадаємо, що «Динамо» розгромно програв «Баварії» в поєдинку другого туру групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА з рахунком - 5:0.