СпортСтрибки з жердиною

Український стрибун з жердиною завоював медаль на чемпіонаті Європи

09:55 19 лип 2021.  4950Читайте на: УКРРУС

Олександр Онуфрієв посів третє місце на юніорській першості Європи з легкої атлетики (спортсмени до 20 років).

У заключний день змагань в Талліні українець завоював бронзову медаль з особистим рекордом - 5,44 метра, передає «Укрінформ».

Онуфрієв за додатковими показниками поступився «сріблом» Матвію Волкову з Білорусі, який фінішував з результатом 5,44 метра.

Переміг Француз Ентоні Амміраті, який подолав висоту на позначці 5,64 метра.

Українець Артур Фельфнер виграв континентальну першість в секторі для метання списа, показавши кращий результат сезону в світі серед юніорів (78,41 метра). «Срібло» на 800-метрівці виграла Світлана Жульжік, яка подолала дистанцію з особистим рекордом - 2 хвилини 04,02 секунди.

Нагадаємо, що Михайло Кохан здобув перемогу на турнірі в Секешфехерварі. Кохан почав змагання з результатом 78,50 м, в третій спробі показав 79,76 м, а в четвертій - 80,78 м, що є новим особистим рекордом українця.